فعالیت‌ها

Home/فعالیت‌ها
فعالیت‌ها 2017-05-20T11:59:08+00:00

طبیعت را از دست ندهیـم با

کـاغـذ سنــگ

نمايشگاه صادرات چين كه از سال 1957 هر سال دوبار در بهار و پاييز برگزار می گردد و به نام نمايشگاه گوانجو ( نمايشگاه كانتون) شناخته مي شود. اين نمايشگاه بزرگترين نمايشگاه تجاري چين است كه داراي متنوع ترين شركت كننده و بيشترين بازديدكننده مي باشد. اين نمايشگاه از مهمترين رخداد هاي دنياي تجارت بين الملل محسوب ميشود. نمايشگاهي كه هر ساله تجار و بازرگانان كشورهاي مختلف را گرد هم جمع مي آورد و میلیارد ها دلار معاملات تجاری را رقم مي زند.

برگزاري نمايشگاه فرصت مناسبي براي مشاهده نمونه كالا, کنترل بسته بندی و مذاكره مستقيم و بدون واسطه با توليد كننده و بازديد از كارخانجات و خطوط توليد ايجاد ميشود. در اين نمايشگاه 50 ارگان مختلف تجاري كه متشكل از هزاران شركت توليدي و تجاري چيني و خارجي ميشود، شركت ميكنند.

علاوه بر فرصت گفتگوي رو در رو ، امكانات منحصر بفردي كه براي دستيابي به اطلاعات از طريق اينترنت براي بازديدكنندگان ايجاد شده است، امكان دستيابي آسان تر به اطلاعات مورد نظر در زمان بسيار كوتاه را ممكن ميسازد. در کنار آشنایی به تولید کنندگان و محصولات جدید , شرکت در نمایشگاه کانتون , فرصت بسیار مناسبی برای اشنایی با تجار و بازرگانان کشور های مختلف دنیا در اختیار شما می گذارد. از این رو میتوان گفت در این نمایشگاه علاوه بر جستجوی کالا و خدمات مورد نیاز خود از کشور چین , می توان به رایزنی و بازاریابی و تبادل اطلاعات با بازدیدکنندگان سایر کشور ها پرداخت.

شرکت نقش آفرین سبز نگارینه همانند رویدادهای مهم قبلی با شرکت در این نمایشگاه عظیم در دور دوم نمایشگاه ، موفق به برقراری ارتباط منظم با چند شرکت مهم صادرات در چین جهت ارسال محصولات تبلیغاتی گردید که شایان ذکر می باشد شرکت سبز نگارینه در حال حاضر امکان واردات محصولات تبلیعاتی بسیار متنوع برای انواع گروهای مصرفی در داخل کشور میباشد.

نمایشگاه هدیه و لوازم خانگی بانکوک، تایلند با گرایش محصولات خانگی تاریخ ۱۹-۲۳اکتیر ۲۰۱۶ شهر بانکوک، تایلند برگزار می گردد. این رویداد بین المللی به عنوان یک فرصت طلایی برای غرفه داران به طوری که آنها می تواند طراحی و سبک زندگی خود رابا کیفیت نهایی محصولاتشان به تمام جهان ارائه دهد. هزاران نفر از خریداران از سراسر جهان که به بحث در مورد آخرین محصولات انبار وخانه گل مصنوعی و یا گیاهان و عطر گل، آیتم های کریسمس تزئینی و شمع، هدیه، وسایل تزئینی و صنایع دستی، نساجی و پارچه های تزئینی آیتم ها، محصولات خانگی، اسباب بازی ، لوازم التحریر سبز و سازگار با محیط زیست.

شرکت نقش آفرین سبز نگارینه به عنوان شرکت پیشرو در واردات هدایای تبلیغاتی خاص از این رویداد بزرگ بازدید به عمل آورد در جهت بهرمندی از خلاقیتهای آسیایی در تولید هدایای تبلیغاتی.

نمایشگاه پلاستیک اوراسیا ترکیه ، استانبول با گرایش محصولات پلاستیکی در تاریخ ۳-۶دسامبر ۲۰۱۵ درشهر استانبول ترکیه برگزار می گردد.این نمایشگاه تخصصی با تمرکز بر بازار پلاستیک جهانی است. مهم ترین رویداد که نرخ گسترده ای از مشارکت، از غرفه داران حرفه ای، و همچنین بازدید توسط شرکت کنندگان است. این حقیقت که در رتبه های پلاستیکی در میان بخش های پرسرعت در بازار ترکیه و اوراسیا با گسترش تجاری آن ثابت می کند. در نتیجه افزایش سودآوری بالقوه به پژوهش ها و نتایج از صنعت پلاستیک در سراسر جهان، با برنامه ریزی استراتژی های موثر برای کسب و کار و یافتن بهترین راه حل های پیچیده فناوری به شرکت های شرکت کننده ارائه شده است. تعداد واقعا زیادی از غرفه داران از ملیت های مختلف به ترویج محصولات و خدمات خود با بازدید کنندگان از محصولاتی که در اینجا نمایش داده ومحدوده ای از تجهیزات نوآورانه پلاستیک، مواد اولیه، و محصولات شیمیایی مرتبط، ابزار هیدرولیکی، قالب و تجهیزات پنوماتیک در این نمایشگاه صنعت پلاستیک می باشد.

شرکت نقش آفرین سبز نگارینه با بازدید از این رویداد بزرگ و کسب اطلاعات ، به دنبال ایدها و روش و نوین چاپ در زمینه پلاستیک بوده و امیدواریم بتوانیم با همکاری شرکتهای ترکیه ای ،محصولات، با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهیم.

نمایشگاه محیط زیست بزرگترین رویداد در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات مرتبط با محیط زیست کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات، نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری فیمابین دست اندرکاران حوزه محیط زیست است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید. در دوره آتی نمایشگاه محیط زیست که در 10 تا 13 اسفند ماه برگزار خواهد گردید، فرصتی تکرار نشدنی را در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار دهد تا با یافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعامل بین المللی خویش را بطور چشمگیری ارتقاء بخشند .

دست اندرکاران برگزاری دوره پانزدهم نمایشگاه محیط زیست با حمایت ارزشمند سازمان توسعه تجارت و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران و مشارکت و حمایت موثر نهادها، انجمن ها، تشکل ها و سازمان های صنفی نهایت تلاش خود را بکار گرفته اند تا این دوره از نمایشگاه با کیفیت و نظم متفاوت برگزار گردد و امیدوراند بازخورد مشارکت کنندگان پس از برگزاری دوره پانزدهم نیز موید همین امر باشد.

شرکت نقش آفرین سبز نگارینه در آخرین رویداد سال 94 با همکاری سازمان محیط زیست و جناب آقای مهندس درویش در غرفه چهارمحال بختیاری ،مشغول به معرفی محصولات محیط زیستی بود و توانست در ایران رویداد محیط یست ، به عموم شرکت کننده کاغذ سنگ رو معرفی کند که بسیار مورد توجه دوست داران محیط زیست گردید.

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته بندی تهران، با شرکت 750 داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار گردید.

به نقل از ستاد خبری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی تهران، این نمایشگاه در ۱۴ سالن نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران فعالیت خود را آغاز کرده و متراژ داخلی این نمایشگاه ۱۵ هزار متر و بخش خارجی آن، ۲ هزار مترمربع است، همچنین حدود ۳۰۰ مترمربع محوطه باز در اختیار نمایشگاه قرار دارد.

بر اساس این گزارش، امسال نسبت به سال گذشته در نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی ۲۰ درصد افزایش فضا وجود دارد و این در حالی است که امسال نسبت به سال گذشته ۳۴ هزار متر مربع فضای متقاضی بودند، به همین دلیل امسال نسبت به سال گذشته سالن‌های شماره ۶، ۷ و ۲۷ نیز به سالن‌های نمایشگاه اضافه شده‌اند.

همچنین در بخش خارجی و بین‌الملل نمایشگاه نیز نمایندگانی از کشورهای آلمان، چین، دانمارک، کره، ژاپن، ایتالیا، سوئد، اتریش، فنلاند، ترکیه، فرانسه، اسپانیا، تایوان، تایلند، هند، سنگاپور، سوئیس و برزیل حضور دارند.

شرکت نقش آفرین سبز نگارینه با توجه به برنامه ریزی خود در این رویداد به عنوان غرفه گذار در سالن 7 غرفه سبزنگارینه شرکت کرد و به معرفی محصولات و خدمات چاپی خود پرداخت که مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت.

استارت‌آپ ویکند سبز رویدادی سه روزه است که کارآفرینان و فعالان محیط زیست گرد هم می‌آیند تا ایده‌های سبز خود را به کسب‌و‌کار واقعی تبدیل کنند.

در این برنامه شرکت‌کنندگان پر انگیزه‌ای شامل فعالان حوزه محیط‌‌ زیست، دارندگان ایده‌های سبز، برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت‌آپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل دهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.

استارت‌آپ ویکند سبز زمینه‌ای را برای مطرح شدن و اجرای ایده‌هایی در جهت حفظ محیط زیست و داشتن کسب‌و‌کاری سبز و دوست‌دار محیط زیست فراهم می‌کند.

شرکت نقش آفرین سبز نگارینه به عنوان حامی و دوست دار محیط زیست ، در این روزیداد سبز شرکت نمود و با استفاده از تجربیات گذشته خود به معرفی محصولات محیط زیست اقدام نمود که در این راستا با معرفی انواع محصولات تولید شده از کاغذ سنک برای بازدید عموم قرار گرفت.

نخستین رویداد ملی آب در روزهای 18 الی 20 مهرماه 1394 و با هدف حساس سازی اقشار مختلف جامعه نسبت به مسئله ی بحران آب در محل پردیس مرکزی دانشگاه تهران و دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردید. شرکت سبز نگارینه به عنوان مجموعه دوست دار طبیعت در این رویداد در کنار سایر دوستداران محیط زیست اقدام به معرفی محصول جدید کاغذ سنگ نمود ، که مورد استقبال بازدیدکنندگان و استادید دانشگاهی و دانشجویان گردید.و همچینین مدیرت عامل شرکت سبز نگارینه در طی مراسم این رویداد به ایراد سخرانی و توضیحات مفصلی در مورد کاغذ سنگ پرداختند ، که مورد توجه تمام حاضرین سمینار از جمله جناب آقای دکتر اردستانی ریاست دانشگاه محیط زیست دانشگاه تهران ، و جناب آقای مهندس درویش مشاور خانوم دکتر ابتکار رییس سازمان محیط زیست کشور و سایر شرکت کنندگان سمینار قرار گرفت.